درباره تیـکا ( TICA )

 

 

کمپانی تیکا در سال 1991 میلادی با زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع صنعتی در شهر نانجینگ چین تاسیس گردید و بدلیل گستردگی و کیفیت محصولات به سرعت مراحل رشد و توسعه را طی نمود . تیکا در حال حاضر دارای شش کارخانه در داخل و خارج از سرزمین چین با مساحتی بالغ بر 300,000 متر مربع بوده و محصولات آن در بیش از 50 کشور جهان توزیع و راه اندازی میشود . امروزه تیکا یکی از چهار کمپانی برتر در زمینه سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و بزرگترین تولید کننده هوارسان و تجهیزات Clean room در کشور چین می باشد.

 

کمپانی تیکا بر اساس پروتکل مدیریت کیفی ACE (Achieving Competitive Excellence) اداره میشود که قواعد آن بر اساس انتفاع پایدار مشتریان ، کارکنان و سرمایه گذاران شرکت بنا گردیده است. ACE پروتکلی است که کمپانی UTC Carrier آمریکا نیز بر اساس آن اداره میگردد . تیکا توسط مدیران ژاپنی اداره شده و در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات تاکنون موفق به اخذ تاییدیه های کیفی و استانداردهای IEC , TUV , CSA , UL , GB EUROVENT, AHRI , CE گردیده است .

 

در سال 2014 کمپانی تیکا نسبت به عقد قرارداد همکاری تحقیق و توسعه (R&D) با انستیتو OSAKA ژاپن اقدام نمود و تیمی از کارشناسان این انستیتو برای پیشبرد امور تحقیق و توسعه محصولاتی نظیر سیستم های وی آر اف ، تصفیه کننده های هوا و غیره در کمپانی تیکا مستقر و مشغول بکار گردیدند. بدین ترتیب وی آر اف ها و تصفیه کننده های هوا در کمپانی تیکا با کیفیت و مشخصات فنی مشابه محصولات ژاپنی تولید میشود. این کمپانی به منظور ارتقای تکنولوژی و کیفیت محصولات خود در حال تاسیس بخش تحقیق و توسعه (R&D) از آمریکا و اروپا نیز می باشد.

 

 

تیکا در سال 2015 با عقد قرارداد سرمایه گذاری مشترک (Joint Venture) با کمپانی UTC Carrier آمریکا نسبت به کسب دانش فنی و ارتقای کیفیت محصولات خود از Carrier آمریکا اقدام نمود که این قرارداد گام بلندی در ارتقای جایگاه جهانی تیکا محسوب می گردد . بدین ترتیب کلیه چیلرهای اسکروی هواخنک وآب خنک و سانتریفیوژ تیکا با مشارکت کمپانی UTC Carrier و تحت لیسانس Carrier آمریکا تولید می شود. چیلرهای اسکروی تیکا دارای تاییدیه کیفی َAHRI امریکا می باشد. تیکا از معدود تولید کننده هایی است که چیلر های تولیدی آن قبل از ارسال برای مشتری در کارخانه تست و راه اندازی شده و گواهی کیفی برای آن صادر می گردد. کیفیت بالا و قیمت های اقتصادی دو مشخصه اصلی محصولات تیکا می باشد که این برند را بعنوان گزینه برتر در پروژه های صنعتی و ساختمانی مطرح می سازد.

 


محصولات تیــکا :
  چیلرهای اسکرو هواخنک
  چیلرهای اسکرال هواخنک
  پکیج های روفتاپ
  انواع هوارسان های آبی
  انواع فن کویل های زیرسقفی ، کانالی ، کاستی و دیواری
  تجهیزات وی آر اف
  انواع اسپلیت کانالی و کاستی
  تصفیه کننده های هوا
  تجهیزات اتاق تمیز Clean Room

تحویل تجهیزات در سراسر ایران با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش ...