درباره امیـکون ( EMICON )

 

 

 

کمپانی امیکون در سال 1984 میلادی در شهر ملدونای ایتالیا تاسیس گردید. این کمپانی از سال 1998 شروع به گسترش محصولات تولیدی و تاسیس شعبات خود در دیگر کشورهای اروپایی نمود و با توجه به تنوع ، گستردگی و کیفیت محصولات ، امیکون موفق گردید به سرعت به بازارهای تهویه مطبوع صنعتی و ساختمانی اروپا و دیگر کشورهای جهان دست یابد . در حال حاضر امیکون در 55 کشور جهان دارای نمایندگی رسمی می باشد.

 

امیکون در طراحی و ساخت تجهیزات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده و با اخذ گواهینامه های کیفی معتبر نظیرCE  و Eurovent موفق گردیده بعنوان یکی از تولید کنندگان برتر اروپا در سطح جهانی عرض اندام نماید. بدین ترتیب امیکون انواع چیلرهای سانتریفیوژ ، اسکرو ، اسکرال ، چیلرهای صنعتی و زیر صفر ، انواع پکیج های مخابراتی و دیتاسنتر و پکیج های روفتاپ و دیگر محصولات تهویه مطبوع صنعتی و ساختمانی را در ظرفیت های گسترده تولید و به پروژه های معظم عرضه می نماید . امیکون امادگی دارد برای مصارف خاص نیز به صورت سفارشی سیستم های تهویه مطبوع صنعتی را طراحی و عرضه می نماید .

 

از آنجا که ملاحظات زیست محیطی اهمیت خاصی در طراحی و ساخت تجهیزات این کمپانی دارد ، امیکون در طراحی و ساخت سیستم های خود همواره افزایش بازدهی ، مصرف انرژی کمتر ، استفاده از مبردهای سازگار با محیط زیست و کاهش نویز تجهیزات را بعنوان رکن اصلی طراحی و تولید محصولات خود مد نظر قرار می دهد . کمپانی امیکون دارای لابراتوارهای مجهز برای تست محصولات تولیدی می باشد . در این لابراتوارها نحوه کارکرد دستگاهها تا ظرفیت 1500  کیلووات آزمایش شده و کلیه مشخصات فنی مربوطه کنترل و ارزیابی می گردد . بدین ترتیب کلیه محصولات امیکون قبل از ارسال برای مشتری در لابراتوارهای مجهز تست شده و صحت عملکرد دستگاهها در شرایط طرح (سفارش پروژه) کنترل گردیده و به تایید می رسد .

 

بخش فنی امیکون بر اساس پروتکل های بین المللی بطور شبانه روزی آماده ارایه مشاوره تکنیکی ، خدمات فنی و تهیه و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان می باشد . عامل مجاز برای مشاوره فنی و خدمات پس از فروش امیکون در ایران بخش فنی تهویه آرمانشهر می باشد .

 

محصولات امیکون

  • چیلرهای سانتریفیوژ آب خنک و هوا خنک
  • چیلرهای اسکرو آب خنک و هوا خنک
  • چیلرهای اسکرال آب خنک و هوا خنک
  • چیلرهای دوتکه هوا خنک
  • چیلرهای صنعتی و زیر صفر
  • مینی چیلرهای هوا خنک
  • پکیج روفتاپ هوا خنک
  • پکیج های مخابراتی و دیتا سنتر

تحویل تجهیزات در سراسر ایران با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش ...