درباره مــا

 

 

تهویه آرمانشهر در سال 1387 با زمینه فروش و خدمات  سیستمهای تهویه مطبوع تاسیس گردید . این شرکت از ابتدا فعالیت خود با تهیه و تامین برترین محصولات تهویه مطبوع جهان یعنی برند کریـر آغاز نمود و طی دوره فعالیت خود گامی موثر در زمینه افزایش بهره وری و بهینه سازی مصرف انرژی ، ارتقای آسایش مشتریان و سطح خدمات فنی قابل ارایه برداشت . این شرکت به تدریج با افزودن دیگر برندهای معتبر جهانی در سبد محصولات خود و طی دوازده سال کار حرفه ای توانست با ارائه خدمات برتر ، جایگاهی ویژه را در بازار سیستم های تهویه مطبوع از آن خود نماید .

 

کلیه خدمات مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرا توسط واحد فنی این شرکت متشکل از مهندسین مجرب و کارآزموده و با نظارت کمپانی های مادر صورت می پذیرد . ارایه راه حل های خلاقانه و استفاده از روشهای اروپایی و امریکایی در طراحی و اجرا ، همچنین ارایه خدمات حرفه ای به پروژه های معظم بزرگترین افتخار کارشناسان این شرکت می باشد .

 

تهویه آرمانشهر در طی دوره فعالیت خود تجهیزات تهویه مطبوع پروژه های صنعتی و خانگی زیادی را تامین و به رزومه درخشان خود افزوده است . بدین ترتیب این شرکت مفتخر است برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان از طریق مشاهده پروژه های انجام شده و بازدید از کارخانه های سازنده در کشورهای مبدا اقدام نماید.

 

خط مشی این شرکت با اعتقاد به خدمت صادقانه و جلب اعتماد و رضایت مشتریان بنا گردیده است ، زیرا این تنها راه حصول به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه هر سازمان پویا می باشد . با اتکا به این اصل تهویه آرمانشهر نقشه راه فعالیت خود را بر دو محور اساسی پی ریزی نموده است . اول فراهم ساختن سبد محصولاتی از بهترین های دنیای تهویه مطبوع و دوم ارایه مشاوره فنی و خدمت رسانی در فضای کاملا حرفه ای ، با حفظ منافع مشتریان در هنگام فروش و تضمین خدمات بی نقص پس از فروش.

 

کلام آخر اینکه ما دسترسی شما به بالاترین کیفیت ها ، اقتصادی ترین هزینه های تمام شده و بهترین خدمات پس از فروش را ضمانت می کنیم چون : آسایش شما حرفه ماست !

 

 

 

تحویل تجهیزات در سراسر ایران با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش ...