تاریخچه تیـکا ( TICA )

 

 

    کمپانی تیکا یکی از چهار کمپانی برتر در زمینه سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و بزرگترین تولید کننده تجهیزات Clean room در کشور چین می باشد.  

 

  • معرفی اجمالی کمپانی:

  در سال 1991 تاسیس گردید و در حال حاضر شامل شش کارخانه در داخل و خارج از سرزمین چین با مساحت بالغ بر 300,000 متر مربع می باشد. امروزه محصولات تیکا در بیش از 50 کشور جهان توزیع ، نصب و راه اندازی میشود. این کمپانی تاکنون موفق به اخذ تاییدیه های کیفی و استانداردهای IEC , TUV , CSA , UL , GB, EUROVENT, AHRI , CE گردیده است. همچنین به منظور ارتقای بهره وری در این کمپانی بخش مدیریت آن با حضور مدیران ژاپنی اداره می شود.


 

  • پروتکل مدیریت کیفی:

  در حال حاضر کمپانی تیکا بر اساس پروتکل مدیریت کیفی ACE (Achieving Competitive Excellence) اداره میشود که قواعد آن بر اساس انتفاع پایدار مشتریان ، کارکنان و سرمایه گذاران شرکت بنا گردیده است. لازم به ذکر است ACE پروتکلی است که کمپانی UTC Carrier آمریکا نیز بر اساس آن اداره میگردد.

 

  • بخش تحقیق و توسعه:

  در سال 2014 کمپانی تیکا نسبت به عقد قرارداد همکاری تحقیق و توسعه (R&D) با انستیتو OSAKA ژاپن اقدام نمود و تیمی از کارشناسان این انستیتو برای پیشبرد امور تحقیق و توسعه محصولاتی نظیر سیستم های وی آر اف ، تصفیه کننده های هوا و غیره در کمپانی تیکا مستقر و مشغول بکار گردیدند. بدین ترتیب وی آر اف ها و تصفیه کننده های هوا در کمپانی تیکا با کیفیت و مشخصات فنی مشابه محصولات ژاپنی تولید میشود. این کمپانی به منظور ارتقای تکنولوژی و کیفیت محصولات خود در حال تاسیس بخش تحقیق و توسعه (R&D) از آمریکا و اروپا نیز می باشد.

 

 

  • قرارداد سرمایه گذاری مشترک:

  تیکا در سال 2015 طی قرارداد سرمایه گذاری مشترک (Joint Venture) با کمپانی UTC Carrier آمریکا نسبت به کسب دانش فنی و ارتقا ی کیفیت محصولات خود از Carrier آمریکا اقدام نمود که عقد این قرارداد گام بلندی در ارتقای جایگاه جهانی تیکا محسوب می گردد. بدین ترتیب کلیه چیلرهای اسکروی هواخنک وآب خنک و سانتریفیوژ تیکا با مشارکت کمپانی UTC Carrier و تحت لیسانس Carrier آمریکا تولید می شود. چیلرهای اسکروی تیکا دارای تاییدیه کیفی َAHRI می باشد. همچنین کمپانی تیکا یکی از معدود شرکت هایی است که چیلر های تولیدی آن قبل از ارسال برای مشتری در کارخانه تست و راه اندازی شده و گواهی کیفی برای آن صادر می گردد.

 

•    محصولات تیکا:


    شرکت آرمانشهر کیش نسبت به تهیه و تامین تجهیزات تهویه مطبوع تیکا به شرح زیر اقدام مینماید:
-    چیلرهای اسکرو هوا خنک
-    چیلرهای اسکرال هواخنک
-    پکیج یونیت های بامی (روفتاپ)
-    هوا رسان های آبی
-    انواع فن کویل های زیرسقفی ، کانالی ، کاستی و دیواری
-    تجهیزات وی آر اف
-    انواع اسپلیت کانالی و کاستی
-    تصفیه کننده های هوا
-    تجهیزات اتاق تمیز Clean Room

 

  • کلام آخر:

   کیفیت بالا و قیمت های اقتصادی دو مشخصه اصلی محصولات تهویه مطبوع تیکا می باشد که این برند را بعنوان گزینه برتر در پروژه ها مطرح می سازد. شرکت آرمانشهر کیش افتخار دارد کلیه محصولات تیکا را بر اساس سفارش مشتریان برای پروژه های معظم تهیه و تامین نماید.

 

تحویل در سراسر ایران با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش ...