تاریخچه مایدیا ( Midea )

    مایدیا یا میدیا بزرگترین کمپانی تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع در چین و یکی از کمپانی های پیشرو این صنعت در جهان می باشد. شرکت آرمانشهر کیش افتخار دارد تجهیزات تهویه مطبوع مایدیا را بر اساس سفارش مشتریان برای پروژه های معظم تهیه و تامین نماید.

 

•   معرفی اجمالی کمپانی:
   شرکت مایدیا در سال ۱۹۶۸ با یک کارگاه کوچک در شهر بیجاوو چین و سرمایه 5000 یوان تأسیس گردید. این شرکت فقط ظرف چند سال توانست به یک کمپانی بزرگ  بین المللی تبدیل شود. در حال حاضر محصولات کمپانی میدیا در سه زمینه متفاوت شامل لوازم خانگی و الکترونیک، تجهیزات تهویه مطبوع و سیستم های اتوماسیون و روباتیک می باشد. امروزه کمپانی مایدیا با تعداد 135.000 نفر پرسنل ، توانایی و وسعت فعالیتهای تجاری خود را به عرصه نمایش گذاشته است. مایدیا با تکنولوژی پیشرفته و ظرفیت تولید بسیار بالا، نه تنها تولید کننده محصولات این برند بوده ، بلکه محصولات بسیاری از برندهای معتبر در آمریکا ، اروپا و آسیا نیز در کارخانجات این کمپانی تولید می شوند.


•   سیتم های تهویه مطبوع:

    کمپانی مایدیا اولین سیستم تهویه مطبوع خانگی (RAC) خود را در سال 1985 تولید و به بازار ارایه نمود و در مدت کوتاهی توانست در این زمینه به رشد و شکوفایی بزرگی دست یابد. این شرکت در طی روند رشد و توسعه خود و به منظور تکمیل سبد محصولات تهویه مطبوع در سال 1999 خط تولید سیستمهای تهویه مطبوع صنعتی (CAC) را نیز راه اندازی کرد.

 

•    قرارداد سرمایه گذاری مشترک:
    مایدیا طی قرارداد سرمایه گذاری مشترک (Joint Venture) با کمپانی UTC Carrier آمریکا نسبت به کسب دانش فنی و ارتقا ی کیفیت محصولات خود از Carrier آمریکا اقدام نموده که این قرارداد گام بلندی در ارتقای جایگاه جهانی مایدیا محسوب می گردد. بدین ترتیب امروزه برخی از محصولات کریر نظیر انواع اسپلیت و وی آر اف برای توزیع در منطقه شرق دور در کارخانجات مایدیا تولید میشود.•    محصولات مایدیا:
    شرکت آرمانشهر کیش نسبت به تهیه و تامین تجهیزات تهویه مطبوع مایدیا به شرح زیر اقدام مینماید:
-    چیلرهای اسکرو هوا خنک
-    چیلرهای اسکرال هوا خنک
-    پکیج یونیت های بامی (روفتاپ)
-    انواع فن کویل های زیرسقفی ، کانالی ، کاستی و دیواری
-    هوارسان های آبی
-    تجهیزات وی آر اف
-    انواع اسپلیت کانالی و کاستی
-    انواع اسپلیت های دیواری و ایستاده

•    کلام آخر:
     نام شناخته شده ، کیفیت بالا و قیمت های اقتصادی سه مشخصه اصلی محصولات تهویه مطبوع مایدیا می باشد که این برند را بعنوان گزینه برتر پروژه ها مطرح می سازد.

تحویل در سراسر ایران با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش ...