درباره مــا

 

 

  تحویل سراسری 

    شرکت آرمانشهر کیش افتخار دارد با تهیه و تامین بهترین محصولات تهویه مطبوع جهان شامل برندهای:

Carrier , Midea , TICA

پای پروژه شما در سراسر ایران ، با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای ، امکان دسترسی پروژه های معظم به بالاترین تکنولوژی و کیفیت را با بهترین قیمت ها را فراهم آورد .  معرفی شرکت آرمانشهر کیش

     شرکت آرمانشهر کیش در سال 1387 با زمینه فروش و خدمات  سیستمهای تهویه مطبوع در منطقه آزاد کیش تاسیس و آغاز به کار کرد . این شرکت از ابتدا فعالیت خود را با ارائه برترین محصولات تهویه مطبوع جهان یعنی برند کریـر آغاز نمود. این شرکت به تدریج با افزودن برندهای معتبری چون مک کوی ، مایدیا و تیکا در سبد محصولات خود و در طی دوازده سال کار حرفه ای توانست با ارائه خدمات برتر ، جایگاهی ویژه را در بازار سیستم های تهویه مطبوع از آن خود نماید . شرکت آرمانشهر کیش در طی دوره فعالیت خود تجهیزات تهویه مطبوع پروژه های صنعتی و خانگی زیادی را تامین و به رزومه درخشان خود افزوده است. بدین ترتیب این شرکت مفتخر است برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان از طریق مشاهده پروژه های انجام شده و بازدید از کارخانه های سازنده های سازنده در کشور مبدا اقدام نماید.

 

  محصولات Carrier 

     این شرکت افتخار دارد از سال 1387 بعنوان نماینده ویژه کریـر ( Supported Dealer ) با تامین محصولات این کمپانی ، ساخت بهترین کشورهای تولید کننده، امکان دسترسی به بالاترین کیفیت و تکنولوژی ها را برای پروژه های معظم فراهم آورد . آرمانشهر کیش برای ارایه خدمات فنی و تامین قطعات یدکی مورد نیاز کریر نسبت به تاسیس "مرکز خدمات مجاز کریر" اقدام نموده است. مرکز خدمات مجاز کریر با همکاری شریک خارجی و با صلاحیت رسمی تایید شده از سوی کمپانی کریر تاسیس گردیده و آماده خدمت رسانی به مشتریان کریر در اقصی نقاط ایران می باشد.

 

   محصولات Midea

      شرکت آرمانشهر کیش از سال 1391 بعنوان نماینده فروش منطقه ای مایدیا کار فروش و ارایه خدمات محصولات مایدیا را در بخش سیستم های خانگی شروع  کرد. پس از مدتی و با توجه به استقبال بازار از محصولات این برند، تکمیل سبد محصولات مایدیا در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر این شرکت راسا" بعنوان تامین کننده محصولات تهویه مطبوع خانگی (RAC) و صنعتی (CAC) مایدیا به قیمت های رقابتی و بر اساس سفارش مشتریان فعالیت می نماید.

 

   محصولات TICA

     در سال 1397 و بر اساس رویکرد بازار به تامین تجهیزات تهویه مطبوع با کیفیت بالا و قیمت های اقتصادی ، شرکت آرمانشهر کیش برند تیـکا را نیز به سبد محصولات خود افزود. این برند یکی از چهار برند بزرگ و برتر تهویه مطبوع در چین و البته شریک تجاری (Joint Venture) کمپانی کریـر می باشد . برخی از محصولات تهویه مطبوع صنعتی این کمپانی نظیر چیلرهای اسکرو با مشارکت و تحت لیسانس کریر تولید می شود که این خود متضمن اهمیت و کیفیت محصولات این کمپانی می باشد.

 

   نقشه راه

    خط مشی این شرکت با اعتقاد به جلب اعتماد و رضایت مشتریان بنا گردیده است ، زیرا این تنها راه وصول به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه هر سازمان پویا می باشد. با اتکا به این اصل شرکت آرمانشهر نقشه راه فعالیت خود را بر دو محور اساسی پی ریزی نموده است . اول ارتقای توان بازرگانی به منظور تکمیل سبد محصولات از بهترین های دنیای تهویه مطبوع و دوم ارایه مشاوره و خدمت رسانی در فضای کاملا حرفه ای ، با حفظ منافع مشتریان در هنگام فروش و تضمین خدمات بی نقص پس از فروش.

 

  کلام آخر

    ارایه طیفی از برترین برندهای تهویه مطبوع جهان ضامن بالاترین کیفیت و اقتصادی ترین هزینه تمام شده در محصولات پیشنهادی این شرکت می باشد. استفاده از کارشناسان متخصص در طراحی و مشاوره پروژه شما و استفاده از نیروی انسانی ورزیده در ارایه سرویس و خدمات ضامن رضایت مشتریان است. اینها در کنار اخلاق حرفه ای دست اندرکاران شرکت برای تامین منافع مشتریان ، محصولات این شرکت را به انتخابی برتر برای شما تبدیل نموده است.

 

 

 

تحویل در سراسر ایران با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش ...