تاریخچه کریــر ( Carrier )

      

     کـریر اولین و برترین تولید کننده سیستمهای تهویه مطبوع در جهان بوده و بیشترین سهم را در تامین تجهیزات تهویه مطبوع پروژه های معظم بزرگ و کوچک جهان به خود اختصاص داده است. شرکت آرمانشهر تامین کننده سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی کریر به اقصی نقاط ایران ، همچنین تامین کننده  قطعات یدکی بنا به سفارش مشتریان می باشد.


•    تاریخچه کریــر
      در سال 1902 میلادی ویلیز هاویلند کریر برای اولین بار با اختراع اصول نوین تهویه مطبوع، کمپانی کریر را در شهر فارمینگتون ایالت کانتیکت امریکا بنیان گذاشت. از این تاریخ کمپانی کریر به عنوان پایه گذار سیستمهای تهویه مطبوع در جهان آغاز بکار نمود و با کشف  قوانین علمی و اختراع روشها و انواع تجهیزات تهویه مطبوع نوین، جایگاه خود را به عنوان بزرگترین مرجع علمی و تخصصی صنعت تهویه مطبوع جهان و به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع به نحو شایسته پایه ریزی نمود. در حال حاضر کریر بزرگترین مرجع علمی و تخصصی مهندسین تهویه مطبوع در جهان بوده و محصولات خود را در 18 کارخانه معظم در اقصی نقاط جهان تولید و در 173 کشور دنیا به جویندگان آسایش و اطمینان عرضه می نماید. 


•    تکنولوژی پیشرو

      بدون شک نام کریر با کیفیت و قابلیت اطمینان مترادف گردیده است. محصولات کریر با تکنولوژی پیشرو، کیفیتی ممتاز را نصیب مشتریان خود نموده و بدین لحاظ منافع بهره برداران را از هر نظر تامین و تضمین می نماید.

•    محصولات کریر:
    شرکت آرمانشهر کیش نسبت به تهیه و تامین تجهیزات تهویه مطبوع کریر به شرح زیر اقدام مینماید:
-    چیلرهای اسکرو هوا خنک
-    پکیج یونیت های بامی (روفتاپ)
-    انواع فن کویل های زیرسقفی ، کانالی ، کاستی و دیواری
-    تجهیزات وی آر اف
-    انواع اسپلیت کانالی و کاستی
-    انواع اسپلیت های دیواری


•    انتخاب اول
       استانداردهای بالای ساخت ، مشخصات فنی برتر ، مصرف انرژی کمتر ، کارایی بالاتر و سهولت در بهره برداری در کنار ساختاری قدرتمند ، سیستمهای تهویه مطبوع کریر را به سخت کارترین و مطمئن ترین دستگاههای موجود و در یک کلمه به " انتخاب اول" پروژه ها تبدیل نموده است.

تحویل در سراسر ایران با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش ...