مرکز خدمات فنی کریـــر

  به منظور ارایه خدمات تخصصی و تامین قطعات یدکی مورد نیاز سیستمهای تهویه مطبوع کریر، شرکت آرمانشهر نسبت به تاسیس "مرکز خدمات کریر" اقدام نموده است. مرکز خدمات کریر با همکاری شریک خارجی با صلاحیت رسمی تایید شده از سوی کمپانی کریر تاسیس گردیده است. مرکز خدمات کریر نسبت به ارایه خدمات تخصصی و تامین قطعات یدکی سیستمهای تهویه مطبوع صنعتی (و خانگی) کریر در ایران اقدام می نماید.


  قطعات یدکی:

  مرکز خدمات کریر در کمترین زمان نسبت به تهیه و تامین قطعات یدکی (اصلی) مورد نیاز سیستم های تهویه مطبوع صنعتی کریر و ارسال آن به اقصی نقاط کشور اقدام می نماید.

  خدمـات فنی:

  مرکز خدمات کریر آمادگی دارد در اقصی نقاط کشور نسبت به ارایه خدمات فنی و تخصصی سیستم های تهویه مطبوع صنعتی کریر بپردازد. خدمات تخصصی این مرکز توسط تکنسین های مجاز کریر انجام می گردد.

  خدمـات فنی تیـکا و میدیـا:

  شرکت آرمانشهر کیش با استفاده از کادر فنی مجرب آمادگی دارد در اقصی نقاط کشور نسبت به ارایه خدمات فنی سیستمهای تهویه صنعتی تیکا و میدیا به مشتریان محترم اقدام نماید.


  درصورت نیاز به هرگونه خدمات فنی و یا قطعات یدکی می توانید درخواست خود را با ارسال نمابر و یا ثبت ایمیل از طریق این سایت برای ما ارسال فرمایید.

 

تحویل در سراسر ایران با ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش ...